Gothic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gothic

Gothic Forumu

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

yıLLardır bakıyoRuz..

YazarMesaj
quieT_giRL
Co Admin
Co Admin
quieT_giRL

<b>Ruh Hali : yıLLardır bakıyoRuz.. Ssstt10
<b>Tuttuğu Takım : yıLLardır bakıyoRuz.. Besikt10
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
yıLLardır bakıyoRuz.. Left_bar_bleue45 / 10045 / 100yıLLardır bakıyoRuz.. Right_bar_bleue

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
yıLLardır bakıyoRuz.. Left_bar_bleue30 / 10030 / 100yıLLardır bakıyoRuz.. Right_bar_bleue

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
yıLLardır bakıyoRuz.. Left_bar_bleue35 / 10035 / 100yıLLardır bakıyoRuz.. Right_bar_bleue

<FONT color=yellow><B>Kötü İtibar</ :
yıLLardır bakıyoRuz.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100yıLLardır bakıyoRuz.. Right_bar_bleue

<br><FONT color=cyan><B>İleti< : Son ßir qece daha Çirkin oLaLım..aynaLaRa değiL birbirimize ßakaLım..xD

yıLLardır bakıyoRuz.. Empty
MesajKonu: yıLLardır bakıyoRuz..   yıLLardır bakıyoRuz.. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 7:24 pm

BİZ YILLARDIR BAKIYORUZ
Akıl hastanesine yeni atanan müdür hastaneyi dolaşmaya karar vermiş. Dolaşırken hastanesinin dışarıya bakan duvarının dibinde bir grup akıl hastasının tek sıra olup duvardaki bir delikten baktıklarını görmüş. Merak içinde yanlarına giderek :
-Yahu hepiniz toplanmış burada ne yapıyorsunuz.
-Hiçbir şey yapmıyoruz sadece bu delikten dışarı bakıyoruz...
Bunun üzerine müdür hastaları kenara iterek :
-Durun birde ben bakayım, demiş ve delikten dışarıya doğru bakmış. Birde ne görsün delik kapalı ve hiçbir şey görünmüyor. Hiddetle akıl hastalarına dönerek :
-Yahu, demiş, Ben baktım bu delikten dışarı bir şey görünmüyor peki siz ne görüyorsunuz :
-Deliler hep bir ağızdan Müdür Bey, demiş. Biz yıllardan beri bakıyoruz bir şey göremedik siz bir bakışta nasıl göreceksiniz ki.

yıLLardır bakıyoRuz..
1 sayfadaki 1 sayfası