Gothic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gothic

Gothic Forumu

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kuruması için asTım..xD

YazarMesaj
quieT_giRL
Co Admin
Co Admin
quieT_giRL

<b>Ruh Hali : Kuruması için asTım..xD Ssstt10
<b>Tuttuğu Takım : Kuruması için asTım..xD Besikt10
<br><FONT color=orange><B>Başarı :
Kuruması için asTım..xD Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Kuruması için asTım..xD Right_bar_bleue

<FONT color=cyan><B>Güçlülük</FONT& :
Kuruması için asTım..xD Left_bar_bleue30 / 10030 / 100Kuruması için asTım..xD Right_bar_bleue

<FONT color=green><B>Aktiflik</FONT :
Kuruması için asTım..xD Left_bar_bleue35 / 10035 / 100Kuruması için asTım..xD Right_bar_bleue

<FONT color=yellow><B>Kötü İtibar</ :
Kuruması için asTım..xD Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kuruması için asTım..xD Right_bar_bleue

<br><FONT color=cyan><B>İleti< : Son ßir qece daha Çirkin oLaLım..aynaLaRa değiL birbirimize ßakaLım..xD

Kuruması için asTım..xD Empty
MesajKonu: Kuruması için asTım..xD   Kuruması için asTım..xD Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 7:16 pm

Bir gün doktorlar, tımarhanede yaptıkları araştırmada en akıllı deliyi seçeceklermiş. Bir gün delilerden biri bahçede bulunan havuza düşmüş ve boğulmak üzereymiş. Delilerden biri havuza düşen arkadaşını kurtarmaya çalışmış. Bunu gören doktorlar arkadaşını kurtaran deliyi yanlarına çağırmışlar ve "seni en akıllı seçiyoruz" demişler. Doktorlardan biri: "Peki kurtardığın arkadaşını çağır da sana teşekkür etsin" demiş. Deli: "Gelemez ki!" Doktor: "Neden gelemezmiş?" Deli: "Çünkü kuruması için onu astım!

Kuruması için asTım..xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Foruma Resim Eklemek Icin Resimli Anlatim (imageshack)